Sinpaş Manhattan Sanal tur ,Maslak ,Kentsel Dönüşüm  sadece ülkeye vizyon sağlayacak projelere imza atmaktadır. Ülke genelini ilgilendiren çalışmalarla ön planda olmak isteyen Kentsel Dönüşüm., bu sorumluluk bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörünün öncülerinden olma çabasıyla örtüşen bu yaklaşımıyla farkını ortaya koymaktadır. Kentsel Dönüşüm ., kentleri yaşanabilir kılmak ve çok uzun süreler boyunca yaşayan bir varlık gibi canlı tutmak için çalışmaktadır.

 

Bu doğrultuda çevresel ve hayati önceliği olan konuları değerlendiren Kentsel Dönüşüm ., çalışma yaparken kendi vazgeçilmez değerlerini de korumaktadır. Bir şehrin daha yaşanabilir olmasının önemini her türlü çabanın önünde tutmakta ve bunun sürdürülebilirliğini gözetmektedir.

Güncel veriler ve takip ettiği son teknoloji ışığında bugünün kentlerini yarınlara taşımak için çalışan Kentsel Dönüşüm, bugün Türkiye’de, yarın ise ülke sınırlarını aşan projeleri desteklemek adına yurtdışında çalışmalarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

 

Yapım Aşamasında

3035